Depo me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fatmir 04 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Ali Hadri
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshoj depon me qera me siperfaqe prej 200 metra katrore, depo ka vendparking te mjaftueshem dhe eshte e pershtatshme per qdo lloj veprimtarie.
Depo gjendet ne rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve)
Info.044182186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim