Depo me qera

Jepet me qera nga: fatmir 09 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: Rr.Ali Hadri
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshoj depon me qera me siperfaqe prej 200m katrore, depo ka vendparking te mjaftueshem dhe eshte e pershtatshme per qdo lloj veprimtarie. Depo gjendet ne rr.Aali Hadri (afer shtepise se plqeve).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim