IPET LOKALI ME QIRA

Jepet me qera nga: Shemsi 26 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: IPET LOKALI ME QIRA
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ipet lokali me qira, i pershtatshem per auto-larje, auto-mekanik, auto-llaker, depo etj.

Lokali ka lartsi 3.80m dhe 100m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim