IPET ME QERA DEPO NE QAGLLAVICE

Jepet me qera nga: ilir 21 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Adresa: PRISHTINE-QAGLLAVICE
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshohet depo me qera ne qagllavice me 270 metra katror lokali eshte ne gjendje te mire si dhe eshte i pershtatshem per dyqan depo zyre si dhe zhvillime te tjera te bizneseve te ndryshme. Lokali ka nje banjo te vet te venqant te rregulluar si dhe nje zyre te rregulluar po ashtu lokali ka nje sigurim fizik qe perkujdeset per te gjithe objektin 24 ore pres te interesuar serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim