Ipet Objekti me Qera 1000m2

Jepet me qera nga: Agron 11 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ipet objekti me qera 1000m2 afer Qmi-se ne magjistralen Prishtine - Prizeren ka kyqje ne Autostraden e Shkupit ka rrym 24 ore dhe uje posedon trafen e vet rrym per ma shum info mund te kontaktoni ne nr e telit 044 512 178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim