Ipet lokali ose depo me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Erion 20 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Lokali apo depo gjindet ne Bregun e Diellit,afer bankes Rajfajzen.150 m.Mund të përdoret për restorant,diskoteke,bilardo,kafiq dhe për biznise të tjera.Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim