LINA-IPET OBJEKTI me Qera në Magj.Prishtinë-Pejë

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AGJENSIONI''LINA'' 09 Maj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Sllatinë
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
IPET ME QERA OBJEKTI i cili ka 1200m2 hapësirë për biznes.
Objekti është Tre Katësh me Tre Hymje të veqant,po ashtu ka 2 metra Parking ,Ndriqim të mjaftueshëm,wc..
Objekti është i gatshëm për punë mundë të ndahet në dy pjesë
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Infrastrukturë;Kompletuarë
Adresa;Magjistrale Ferizaj-Prishtinë(në Sllatinë)
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim