LOKAL me qira ne Veternik

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Ndërtesa Illyria, rruga Prishtinë-Graҫanicë
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ofrohet për qira LOKALI që gjendet në Ndërtesën Illyria, rruga Prishtinë-Graҫanicë, përballë lagjes 038.

Lokali është buzë rrugës kryesore, në katin përdhesë, ka një sipërfaqe prej 500 m2 si dhe e ka parkingun e tij. Hapësira e mjaftueshme dhe kushtet e mira e bëjnë lokalin mjaft të përshtatshëm për tu përdorur si zyre, dyqan, depo, sallë ekspozitash (showroom) e të ngjashme.

Qiraja mujore është 2,000€, e pagueshme në avans, plus depoziti prej një qiraje mujore.

Për më shumë vizitoni faqen tonë në Facebook:

https://www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim