Me Qera Lokali Për Shum Veprimtari

Jepet me qera nga: Bashkim 03 Dhj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Haxhi Zeka Kolovicë
Sipërfaqe: 360 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Leshoj lokalin me qera me siperfaqe 360 m2. Lokali është me 4 metra lartësi dhe 30m gjerësi. Mundet me u përdorë si depo,garazhë(automekanik,autollaker,auto sallon),punëtori... Mundet edhe per veprimtari tjera vetem se duhet përshtatur. Për çdo info më kontaktoni në telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim