Ofrohet për qira LOKALI që gjendet në Veternik

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 07 Dhj 15:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

4 000 EUR / muaj

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Ofrohet për qira LOKALI që gjendet në Ndërtesën Illyria, rruga Prishtinë - Graçanicë, përballë lagjes 038.

Lokali është buzë rrugës kryesore shumë afër pallatit të Drejtësisë dhe Gorenjes.

Kati përdhes: dy pjesë nga 500 m² ose 1000 m² së bashku.

Në objekt janë te instaluara sistemi i kamerave, internetit dhe kabllovikut.

Gjithashtu para objketit ka hapsir parkingu si në oborr poashtu edhe jasht oborrit.

Hapësira e mjaftueshme dhe kushtet shumë të mira e bëjnë lokalin mjaft të përshtatshëm për tu përdorur si sallon, zyre, dyqan, depo, sallë ekspozitash (showroom) e të ngjashme.

Përpara ka qenë e vendosur kompania Farmaceutike “ASGETO”

Qiraja mujore është 4,000€ për 1000 m², e pagueshme në avans prej 3 muajsh, plus depozita prej 3 qirash mujore.

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim