Shes depo me qira në Prishtinë

Jepet me qera nga: Erion 05 Dhj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bregu i Diellit,Rr.Norbert Jokl
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Mund të përdoret edhe për kafiq,zyre dhe për biznise të tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim