Depo me Qira ne Veternik te Grand Store

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Sot 20:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Mbrapa Grand Stores
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Depo me Qira ne Veternik - Kodi 0949

Lokacioni: Mbrapa Grand Stores

Siperfaqe: 180 M2

- Kati Suteren

Posedon:

- Ventilim
- Ndriqim
- 4 wc
- Deri me tani ka funksionuar salla per dasma dhe ahengje
- Parking

Çmimi €400

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim