lokal afarist ipet me qira 350 euro

Jepet me qera nga: kastriot 30 Jan 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: vellezerit fazliu vranjefc
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
ipet lokali me qira me parking dhe byro 110 metra katror te interesuarit mund te lajmrohen ne numer; 045487134 ose 045478817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim