(QIRA) LOKAL në Arbëri Dragodan 110m²

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 02 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

950 EUR / muaj

Adresa: Arbëri (Dragodan)
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet LOKALI me Qira në Arbëri (ish-Dragodan). Rruga kryesore. Sipërfaqja: (110m²). Eshte i përshtatshëm për shum lloje veprimtarish.

Çmimi (800 €)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim