056 Lokal me qira te Sh.f. Elena Gjika

Jepet me qera nga: Mali 02 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira te Sh.f. "Elena Gjika" me siperfaqe 75m2 lokali + 75m2 podrumi.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel/Viber: 044/ 100 602
Tel: 049/ 382 438
Tel: 044/ 524 163

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim