Ag ZOGU leshon 2 lokale me qera mprapa Teatrit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni "ZOGU" 01 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ag"ZOGU"leshon 2 lokale me qera mprapa "Teatrit Kombetar", gjinden ne katin perdhes ,secili lokal ka nga nje hapsire,Lokali kushton 150 euro.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim