BIZNIS & BANIM

Jepet me qera nga: arben 15 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: bajram bahtiri 255
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
IPET LOKALI ME QIRA
3X PARKINGJE
WC
1X PARKIN -MRAPA SHPIJES EXTRA
LOKALI UJ KOMPLET LOKAL
SHLIKERA MJAFTUSHUM
PO KE NEVOJA KA EDHE BANIM KATIN 4 EXTRA CMIMI:
MRAPA LOKALIT KA EDHE 1X PODRUM+EXTRA;;20 QM LIDHET ME LOKAL:GJERMONI SMS-0049 1756303542 arben-baci@gmail.com
lokali esht i pershtatshum - per qdo lloj-BIZNISI-ka mundsi edhe banimi kati 4 mobilum komplet ka mrapa shpije 3x parkingje podrum extra \\\
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim