Call center 220m2 me qera n'qender te Dodona!Delta

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Delta Sot 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ka invertar per 'call center',i pershtatshem edhe per veprimtari tjera,informata: 044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim