DY lokale me qera arberi

Jepet me qera nga: avni 05 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohen dy lokale ne ne arberi ne rrrugen kryesore afer ministris se shendetsis te pershtatshme per qdo lloj veprimtarie jan dy lokale te ndara nejra ka 35m ndersa ka 52m pagesa duhet te behet me avans per nje vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim