Depo me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Agron 28 Dhj 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: isa.kastrati..prishtin
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin ose depon me qera 250m2 rruga kryesore isa kastrati rrug shum e frekuentume.afer shkolles fillore ilirija lartsin 4 metera. zyren 2 wc .alarm internet..ndriqim ne 4 anet ven parking tmjaftushum e gashme per pun
Bon edhe per furr buke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim