EKSKLUZIVE! LOKAL ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: S.HOTI 28 Krr 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: RR. nena Tereza
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKAL ME QIRA
NGJIT ME QENDREN TREGTARE BUQAJ ku jane hapur WAIKIKI dhe A&M
Leshoj lokalin me qira prej 64 m2 i cili gjindet ne qender te Prishtines perballe Hotel Grandit ngjitur me ish objektin e Bankkosit(NLB Bank)perballe Rektoratit, eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.Lokali deri tash ka punuar si kafiteri.
Lokali ka nje terase te madhe prej 100 m2 qe mund te shfrytezohet,ka 2 hyrje dhe 2 parkinga.

Per më shume INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR LOKALIN , na KONTAKTONI permes TELEFONIT ne CDO KOHE.!!!

044 / 137-256 ose 049/ 137-256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim