IPET DYQANI ME QIRA

Jepet me qera nga: BERAT 11 Dhj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: PRISHITN KURRIZ
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet dyqani me qera i cili gjindet n PRISHTIN ner Kurriz qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim