IPET LOKALI ME QERA TE QAFA

Jepet me qera nga: Artan 30 Dhj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Te Qafa Prishtine
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte prej 100m perrmban nxemje qendrore dhe eshte i pershtatshem per disa lloje te biznesit zyre,call center etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim