IPET LOKALI ME QERA

Jepet me qera nga: Xxx 13 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera 30m2, i renovuar ne teresi. Lokali i ploteson te gjitha kushtet per qfrardo biznesi. Gjindet be Dardani afer VivaFresh Store. Qmimi 180 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim