IPET LOKALI ME QIRA (DRAGODAN)

Jepet me qera nga: Besim Rrmoku 16 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ahmet Krasniqi NR 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne lagjen arberia (ish dragodani) te rrethi, mbi hekurudhe rruga Ahmet Krasniqi nr.1 lokali ka 40m2 dhe eshte i pershtatshem per shum veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim