IPET ME -QIRA-

Jepet me qera nga: arben 13 Jan 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: bajram bahtiri 255
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjindet ne prishtin rr bajram bahtiri ka 3x parkingje extra gje nevoj extra depo wc +boijler shlikera mjaftushum .uj 7xqeshme lidh i . pershtatshum per gjdo biznis +++++po ke nevoj edhe per banim ka te lir katin 4 cmimi -extra-gjermon sms 0049 1756303542-- arben-baci@gmail.com...kos 44869345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim