IPET ME QIRA LOKALI-DEPO 044 250 648

Jepet me qera nga: besat 26 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: VETERNIK
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
IPET ME QIRA LOKALI-DEPO + 4 dhoma banimi lokali gjindet ne rrugen magjistrale prishtin gjilan lagjja marigona lokali ka hapsir te madhe per parking qmimi i volitshum per informata ma te hollsishme tel 044-250-648 viber+377-44-250-648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim