Ipen Me Qera Lokalet Ne Bregun e Diellit Te Ruga B

Jepet me qera nga: Lokale 19 Tet 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen lokalet me qera afer ruges B ne bregun e diellit Prishtine,lokalet jan te pershtatshme per Market&Restaurant,ose per veprimtari tjera, parking i mjaftushem per konsumator,terac per restaurant.Lokalet posedojn ngrohje qendrore,banjo wc,kamera ndriqim te mjaftushem te interesuarit te kontaktojn Nga ora 08:00 Deri ne Ora 05:00 ne nr e tel 044-665-469. 049-883-839 Pres Oferta Serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim