Ipet Lokali Me Qera ne Emshir

Jepet me qera nga: Rrahim 17 Jan 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali Me Qera Në Lagjen Kalabria(Emshir) ndertim i Ri Objekti i Nartelit i Pershtatshem Edhe Per Depo 90m2

Per më shumë informata: tel 049 828 141 dhe 045 425 130

VIBER +386 49 828 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim