Ipet lokali 34m2 me qira ne Ulpiane (lokalet Lesna

Jepet me qera nga: Haxhijakupi Agim 16 Sht 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira te lokalet e Lesnes ne qender,afer fakultetit Filologjik.
E renovuar,me nxemje qendrore te shtetit,ventilim etj
Qmimi i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim