Ipet lokali me qera Prshtine - Pejton

Jepet me qera nga: Florentin 09 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Pejton prishtinë
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne Pejton te restaurant ,,Tatlesis"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim