Ipet lokali me qera ne breg te diellit

Jepet me qera nga: Edison Lokaj 11 Jan 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Ipet lokali me qera
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera lokalin ne bregun e diellit, lokali ka 33m2, gjendet ne rrugen Vellezrit Gervalla, kompleksi Puhiza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim