Ipet lokali me qera perball AAK-s

Jepet me qera nga: xxxxx 17 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera ne Prishtine lagjija Upliane perballe AAK-s.
Siperfaqja e lokalit 65 metra katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim