Ipet lokali me qira afer 4 llullvae Prishtine

Jepet me qera nga: Violeta 24 Sht 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira perballe shtepise se Bajram Kelmendit ne Prishtine.Posedon 70m2 dhe ka pozite mjaft te pershtatshme per qfaredo lloj veprimtarie.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim