Ipet lokali me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Erzen 05 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Sipërfaqe: 12 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet te markagjit te pazari i pemve
Lokali ka 3x4=12m2
Qmimi 170
Per ma shum kontaktoni:
045300037 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim