Ipet lokali me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Deni 07 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

189 EUR / muaj

Adresa: lagja Arberia Prishtinë
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me specifika te pershtatshme pozicionale dhe tregtare, kerkesat janë të mëdha. Mund te perdoret per zyrë, pikë shitjeje, sallon ondulimi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim