Ipet lokali me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: mentor 10 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: rruga ahmet krasniqi
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qira ne dragodan ne kopleksin molla qmimi 1000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim