Ipet lokali me qira te kompleksi "Lesna"

Jepet me qera nga: Agim 02 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali I renovuar teresisht me ventilim,nxemje Termokos.Gjindet te kompleksi Lesna afer fakultetit Filologjik,nr66
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim