Ipet me qira per ordinanc, laborator, dentist, etj

Jepet me qera nga: Ardian 01 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Ulpiana, Mark Dizdari nr.3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
pet me qira lokali i cili ka 60m2 i renovuar teresisht ende i pa perdorur eshte i pershtatshem per veprimtarite mjeksoere si ordinace, laborator, dentist, zyre etj.

Lokali gjindet afer laboratorit Prolab te rrethi i spitalit.

per me shume informata kontaktoni ne 044556677 ose viber +37744556677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim