JAP LOKALIN ME QIRA TE POSTA E MADHE

Jepet me qera nga: Fadil Shkodra 11 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qira lokal 30 m2 në Prishtinë, në qendrën tregtare afariste në lagjen "Dardania", te posta e madhe, te lokalet e "Ramiz Sadiku",ne katin e dyte,nen picerin ORIKUM .Lokali posedon të gjitha gjërat e nevojshme për zhvillimin e aktivitetit tuaj,poashtu ka edhe alarmin.

Kontakt : 045521708,044396796, ose ne facebook , www.facebook.com/endrit.shkodra ose ne viber +37745521708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim