Jap Lokalin me qera

Jepet me qera nga: Agimi 21 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Të tregu i gjelbërt, në ballë të Xhamisë së madhë
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet afër tregut të gjelbërt, në ballë me Xhamin e madhe, afër Xhimnazit Sami Frashri.
Është në gjendje të mirë për zhvillimin e aktivitetit afarist.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim