Jap dy lokale me qera

Jepet me qera nga: Avni 15 Gsh 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr Zagrebit
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap dy lokale me qera ne rrugen arbri (ish dragodani) ne rrugen kryeore afer ministris se shendetesis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim