Jap lokalet me qera

Jepet me qera nga: Burim 08 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalet me qera, me qasje ne rrugen kryesore per germi, e pershtatshme per veprimtari te ndryshme afariste.
Per info shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim