Jap lokalin me qera

Jepet me qera nga: Faik 18 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne rrugen muharrem fejza me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim