Jap lokalin me qera

Jepet me qera nga: Faik 19 Pri 06:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Me marrveshje
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali edhtë ne rrugen muharrem fejza lokali qmimin e ka sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim