Jap lokalin me qira

Jepet me qera nga: Isa Sherifi 06 Dhj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bregu i Diellit - Qendra Tregtare, Lokali nr 39
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qira me siperfaqe 25 metra katror ne gjendje shume te mire. Lokali posedon hapesire te mjaftueshme si dhe ka banjo te veten.
Gjendet ne Qendren tregtare ne Breg te Diellit.

Per me shume informata ju lutem thirrni ne keto dy numra:
044/124-336
044/504-004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim