Jap me qera lokalin

Jepet me qera nga: bashkim 19 Jan 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera lokalin lokali i posedon te gjitha kushtet

lokali eshte i pershtatshem edhe per kall center

Qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim