Jepet lokali me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: habib 06 Sht 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Arberia 3
Sipërfaqe: 380 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera ne prishtine dragodan arberia3 afer komunes te re .lokali ka 380.m2 dhe eshte ne katin e 2
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim