Jepet lokali me qera te Posta e Madhe

Jepet me qera nga: Mentor 04 Mar 04:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 28 Nëntori
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qera ne Dardani.
Lokali gjendet afër postës të madhe.
Lokali eshte renovuar tërsisht.
Të interesuarit kontaktoni Vleren në 045-261-108
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim