Jepet lokali me qera te Posta e Madhe

Jepet me qera nga: Mentor 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qera ne Dardani.
Lokali gjendet afër postës të madhe.
Lokali eshte renovuar tërsisht.
Të interesuarit kontaktoni Mentorin në 045-335-407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim